Radyo 35

/

Radyo 35

Flash player Yükle

                                                                İZMİR FARKI

   Radyo 35 canlı dinle.Türkiye’nin en güzel yerlerinden biri olan İzmir şehrinde yayın hayatına devam eden Radyo 35 1996 yılında yayına başladığından beri liderliği bu konuda kimseye kaptırmamıştır. Özellikle yerli pop şarkılarda kalitesi ile hem bu şehirde hem de çevre illerde en fazla dinlenen radyo olma özelliğine sahip. 89,0 frekansından yayın yapan radyo sürekli kendini geliştirerek en az ulusal radyolar kadar kaliteli bir yayını dinleyicileri ile buluşturuyor. Neşeli sohbetleri, canlı yayın konukları ve sürekli olarak dinleyenlerinin isteklerine cevap veren bu güzel radyo aynı zamanda en kaliteli sesi bizlere sunuyor. Bu bölgede yaşayan kişiler henüz bu radyo kanalı ile tanışmadılarsa en kısa süre içinde bu güzel istasyonu dinlemeliler.

                İsterseniz online radyo dinle olarak internetten ve cep telefonunuzdan da dinleyebileceğiniz radyo frekansı sayesinde gününüz de geceniz de müziksiz geçmez. Eğer siz de uykuya dalana kadar müziksiz yaşayamayacak kadar müzik delisi iseniz Radyo 35 sayesinde müzik keyfini doyasına ve sınırsız olarak yaşarsınız. Hem kesintisiz hem de sınırsız olarak yayın yapan Radyo 35, dinleyici isteklerine de programlarında sıkça yer veriyor. Zengin ve geniş müzik arşivi sayesinde, sevilen tüm sanatçıların hemen hemen her albümünü arşivinde bulunduran Radyo 35, size en sevdiğiniz sanatçıların ister yeni, ister eski parçalarını sizler için yayınlayabiliyor.

                Parça isteği için canlı yayınlanan programlara ister telefondan ister internetten sosyal medya üzerinden ulaşabilir, hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için istek parçalarda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin doğum günleri için radyodan onlara doğum gününe özel mesajlar bırakarak, yine doğum gününe özel parça isteğinde bulunarak onları mutlu edebilirsiniz. Hemen şimdi online olarak evden, ofisten ya da aracınızdan dinleyebileceğiniz Radyo 35 size sınırsız müzik dinleme imkanı veriyor.

Radyo 35

İletişim Bilgileri
Adres: Çağdaş Caddesi Kestane Sokak. No 64/2 BALÇOVA – İZMİR
Telefon: 0232 278 89 89
Fax: 0232 278 90 46
E-Mail: info@radyo35.com.tr

Radyo 35

Frekans Bilgileri
İzmir: 89.0

 

Radyo Türü : Pop Radyoları

Dinlenme : 296

Sponsor Bağlantılar
/