Olay FM

/

Olay FM

Flash player Yükle

                                                                              YEŞİL BURSA

  Olay fm canlı dinle.Bursa kentini en dinamik ve güzel radyo kanalı olarak bilinen Olay fm 90,5 frekansından sadece bu şehir ile değil aynı zamanda Yalova ve Balıkesir gibi illere de ulaşıyor. Bu güzel radyo kanlının diğer illerde de oldukça fazla sayıda seveni ve dinleyicisi var. Bursa şehrinde Olay tv yıllardan beri hizmet veren bir tv kanalı. Bu tv kanalının radyosu olan Olay fm, müziğin yanı sıra kentteki tüm gelişmelerden de dinleyenleri haberdar ederek müzik yanında onları günlük yaşam hakkında da bilgilendiriyor. Sizlerde bursa şehrinde olan gelişmelerden haberdar olup aynı zamanda harika müzikleri dinlemek istiyorsanız hem radyolarınızdan hem de internet üzerinden bu güzel kanalı takip edebilirsiniz.                

                İnternetten kesintisiz ve sınırsız olarak müzik keyfi yaşamak isteyenlerin anında, online radyo olarak dinleyebileceği Olay fm gün içinde en sevilen sanatçıların en çok istek alan ve en popüler olmuş slow ve hareketli parçalarına yer verirken aynı zamanda dinleyici isteklerine de yer veriyor. Sevdiğiniz djlerin yaptığı programlara canlı olarak telefondan bağlanarak ya da internetten sosyal medyayı kullanarak istediğiniz parçaları iletebilir, istediğiniz parçayı gün içinde dinleyebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınıza, dostlarınıza, ailenize onların sevdikleri şarkıları hediye edebilir ya da onlara özel mesajlarınızı iletebilirsiniz.

                Radyo programını aynı anda internetten canlı olarak dinleyebilirsiniz. Hem de ücretsiz olarak. Cep telefonunuzdan da dinleyebileceğiniz radyo sayesinde gününüz keyifli ve eğlenceli geçerken, geceniz de müzik dolu geçer. Yani sınırsız müzik keyfi yaşayabileceğiniz radyo sayesinde her anınız müzik dolu ve keyifle geçer. Olay fm istediğiniz her an dinleyebilir, kesintisiz olarak müzik keyfine istediğiniz her an dahil olabilirsiniz. Hemen şimdi sizi kesintisiz müzik keyfine davet ediyoruz, müzik keyfiniz bol olsun.

Olay FM

İletişim Bilgileri
Ankara Yolu 11.Km Gürsu Kavşağı Bursa – Turkey
Tel: + 90 224 331 70 50 – Fax: + 90 224 331 70 53
olayfm@olayfm.com.tr

 

Radyo Türü : Pop RadyolarıRock Radyolar

Dinlenme : 549

Sponsor Bağlantılar
/