Kordon FM

/

Kordon FM

Flash player Yükle

                                                                İZMİRİN İNCİSİ

   Kordon fm canlı dinle.İzmir ülkemizin incisi diye adlandırılır. Bu incisin de en güzel yeri olarak kordon gösterilir. Kordon fm ülkemizin incisinde yayın yapan çok kaliteli bir kanal. Özellikle yerli pop alanında ulusal kanallar ile yarışacak kadar güzel programlara imza atıyorlar. 96,5 frekansından yayın yapan bu radyo İzmir dışında Aydın ve Manisa illerinden de rahat bir şekilde dinlenebiliyor. Egenin kalbi burada atıyor sloganı ile yola çıkan bu güzel radyo dinleme kanalı internet üzerinden de kolay bir şekilde dinlenebiliyor. Özellikle gençler arsında bu bölgede popüler olan radyo İzmir hasreti çeken herkesin mutlaka dinlemesi gereken bir istasyon. Sizleri de incinin en güzel yayın yapan radyo kanalına davet ediyoruz.

                Emin olun pişman olmayacaksınız, çünkü Kordon fm o kadar kaliteli ve o kadar güzel yayınlar yapıyor ki siz de bu kanalın kısa sürede müptelası olup, gece gündüz her yerden bu radyoyu dinlemek isteyeceksiniz. Geniş ve zengin bir müzik arşivi sayesinde sanatçıların tüm yeni ve eski albümlerini bir araya getirmiş radyo sayesinde sevilen sanatçıların tüm parçalarını dinleme olanağı elde edebilirsiniz. Gündemde olan hit olmuş parçaların yanı sıra geçmişte çok sevilerek dinlenilen ve neredeyse artık unutulmaya yüz tutmuş parçaları da dinleyebilirsiniz. Dinleyicilerinin isteklerini de gün içinde mutlaka yerine getiren Kordon fm internetten radyoyla aynı anda yayınlanan canlı yayından takip edebilirsiniz.

                Online olarak isterseniz hemen şimdi de dinleyebileceğiniz İzmir’in en kaliteli ve en keyifli radyosunu ücretsiz, üyeliksiz, anında dinleyebilir, görüş, istek ve taleplerinizi de iletebilirsiniz. Gün içindeki canlı programlara telefondan ya da internetten ulaşarak ister kendiniz için ister sevdikleriniz için bir parça isteyebilir sevdiklerinizi şaşırtırken aynı zamanda onları mutlu etmeyi de başarabilirsiniz.

Kordon FM

İletişim Bilgileri
Kordon Medya Grubu
Telefon: 0232 462 54 56
Faks: 0232 462 74 53

Kordon FM

Radyonun Frekansları
İZMİR 96,50
AYDIN 97,00
MANİSA 96,50
MUĞLA 97,00
BODRUM 97,00
TİRE 97,00
ÖDEMİŞ 97,00
BAYINDIR 97,00
ÇEŞME 96,50

 

Radyo Türü : Pop Radyoları

Dinlenme : 249

Sponsor Bağlantılar
/