Gözde FM

/

Gözde FM

Flash player Yükle

                                                               YALOVA VE MÜZİK

     Gözde fm canlı dinle.Tatil beldeleri arasında İstanbul şehrine en yakın olan ve yıllardır herkesin hem denizini hem de kaplıcalarını sevdiği Yalova kenti de kaliteli bir radyo kanalına sahip. Gözde fm 92,2 frekansından bölgede birçok ile yayın yapıyor. Türkçe pop ağırlıklı yayınları ile özellikle gençler arasında çok sayıda dinleyiciye sahip. Farklı programları ve güze dj’lere sahip olan kanal internet sitesi üzerinden de kolay bir şekilde dinlenebiliyor. İnternet sitesine girdiğiniz zaman en fazla çalınan parçaların bir listesini bulabiliyorsunuz. Çok başarılı bir şekilde hazırlanmış olan sitede kanalı dinlerken forum kısmından insanların kanal hakkındaki düşüncelerini ya da isteklerini okuma şanına da sahipsiniz. Bölgede oturanlar mutlaka Gözde fm kanalını takip etmeliler.

                Başarılı djleri ile tüm gün sizlere müzik ziyafeti sunan kanal sayesinde tüm gün sınırsız müzik dinleyebilirsiniz hem de hiçbir ücret ödemeden. İnternetten canlı olarak yayın yapan radyoyu bilgisayarınızdan online radyo ile aynı anda takip edebilirsiniz. Eğer dışarıdaysanız ve internete bağlanma imkânınız yoksa o halde telefonunuzdan ücretsiz olarak, internete bağlanmaya gerek kalmadan her yerden dinleyebilir müzik keyfinizden geri kalmazsınız. Müzik piyasasından en son haberleri, en son gelişmeleri de öğrenebileceğiniz Gözde fm müzik piyasasında hit olmuş, sizin de severek dinlediğiniz parçaları yayınlayarak, keyifli yayınlar yapıyor. Gün boyu en güzel, en hareketli ve en popüler parçaları yayınlayan radyo, akşam saatlerinde de daha yumuşak parçalar yayınlamayı tercih ediyor.

                Sosyal medya hesaplarından da takip edebileceğiniz radyo sayesinde akşamları dinleyebileceğiniz yumuşak şarkılar eşliğinde kafa dinlerken, günün yorgunluğunu da unutabilirsiniz. İnternetten online olarak, radyoyu dinlemek için her hangi bir üyelik ya da başvuru yapmak zorunda da değilsiniz, radyoyu istediğiniz anda hemen dinleyebilirsiniz.

Gözde FM

İletişim Bilgileri
Tel: +90 226 813 09 49
Yayın Tel: +90 226 811 36 55
E-mail: info@gozdefm.com.tr
Adres: Cumhuriyet Cad. Torun İşhanı No:13/13 Yalova Merkez

 

Radyo Türü : Pop Radyoları

Dinlenme : 263

Sponsor Bağlantılar
/