Göksun FM

/

Göksun FM

Flash player Yükle

                                                                               MARAŞ

Göksun fm canlı dinle. Bazı bölgesel radyolar ulusal radyolardan bile daha kaliteli ve güzel yayınları bizlere sunabiliyor. Bunun en güzel örneklerinden biri olan Göksun fm 98,5 frekansı ile sadece bölge halkının değil bunun dışında birçok kişinin en fazla takip ettiği radyo kanalları arsında yer alıyor. Kahramanmaraş halkının en güzel saatlerini geçirdikleri zamanlar sanırım bu radyonun dinlendiği zamanlar olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Türkçe şarkıların en güzelleri ve radyo programlarının en kalitelileri sizleri bu kanalda bekliyor. Sadece bu bölgede yaşayanlar değil bunun dışında birçok takipçisi olan bu güzel istasyonun şarkılarını internet üzerinden dinlemek için kanala adını arama motorlarına yazmanız yeterli olacaktır. Hemen karşınıza bu güzel kanalın kendi sitesi çıkıyor.

                En kaliteli, en hit ve en popüler olmuş Türkçe şarkıları gün boyunca dinleyicisiyle paylaşa Göksun fm internetten de ücretsiz olarak dinlenebiliyor. Dilerseniz telefonunuzla canlı radyo yayına bağlanarak sevdiklerinize dinlemek istedikleri armağan edebileceğiniz radyo kanalı sayesinde, gününüz keyifli ve müzikli geçiyor. İş yerinizde, evinizde kısacası istediğiniz her yerde cep telefonunuzdan dahi dinleyebileceğiniz radyo size sınırsız olarak müzik dinleme hizmeti sunuyor. Radyoya istek ve görüşlerinizi sosyal medyadan da ulaştırabilirsiniz. Otobüste, vapurda ya da kendi aracınızda sınırsız olarak hem hareketli hem de slow müzik dinlemenin keyfine Göksun fm ile varırsınız.

                En sevilen sanatçıların tüm albümlerine sahip ve geniş bir arşivi olan radyo kanalı sayesinde, isteğiniz anında yerine getiriliyor. Siz de istediğiniz parçayı dinlemenin keyfini yaşıyorsunuz. Gündüz çoğunlukla hareketli müzik yayını yapan kanal gece saatlerinde şiir dinletileri ve yavaş parçalarla sizi günün yorgunluğundan ve stresinde de uzaklaştırmış ve dinlendirmiş oluyor. Radyonun başarılı ve neşeli djlerinin yaptığı programlara da telefon aracılığıyla bağlanarak dilerseniz sohbet edip, istek parçanız için istekte bulunabilirsiniz.

Göksun FM

Radyo İletişim
Adres: Cumhuriyet Mah. Kandilli Caddesi – GÖKSUN – Kahramanmaraş
Telefon: 0 (344) 714 28 38
E-Posta: bilgi@goksunfm.net

 

Radyo Türü : Pop RadyolarıSlow Radyolar

Dinlenme : 869

Sponsor Bağlantılar
/