Afşin FM

/

Afşin FM

Flash player Yükle

Afşin fm canlı dinle.1993 başından yayın hayatına başlaya Afşin fm yerel radyolar arsında en fazla ilgi gören istasyonlardan biri haline gelmiş durumda 104,5 bandından rahat bir şekilde dinleyebileceğiniz bu güzel istasyon ağırlıklı olarak Türkçe pop müzik yayını yapıyor. Dinleyicilerine çeşitli programlar ile her gün 24 saat olarak hizmet vermeye devam ediyor. Canlı radyo bağlantıları ile özellikle bölgede yaşayan kişilere güzel saatler geçirmelerinde yardımcı oluyor. Müzik konusunda deneyimli personeli ile her zaman kaliteli müziğin bölgede en doğru adresi olmaya devam etmekte. Sizde bu güzel radyo ile hem arabalarda hem de evlerde güzel zamanlar geçirerek en sevilen parçaları kolay bir şekilde dinleme olanağına sahip olabilirsiniz.

                Tüm gün boyunca kesintisiz olarak yayın yapan Afşin fm Türkiye’nin en köklü, en eski radyo kanalı olurken en fazla dinlenen radyoların başında gelir. Telefondan, televizyonunuzun radyo kanalından ya da internetten canlı olarak ücretsiz olarak keyifle dinlenebilecek radyoda aradığınız her parçayı dinleyebilir, radyonun özel programları sayesinde istek de yapabilirsiniz. Sevdiklerinize ya da kendinize istediğiniz parçayı armağan edebilir, böylece uzun zamandır dinlemek ya da dinletmek istediğiniz her parçaya kolaylıkla ulaşmış olursunuz. Hem yeni hem de eski parçaları bulabileceğiniz radyo sayesinde nostaljik anlar da yaşayabilirsiniz.

                Eskiden dinlemeye bayıldığınız ve artık televizyonda bulamadığınız ve sizin için çok şey ifade eden bir parçayı Afşin fm sayesinde yeniden dinleyebilir ya da sevdiklerinize dinletebilirsiniz. Ve belki de geçmişte kalmış tatlı anılarınızı hatırlayarak mutlu olursunuz. Kesintisiz olarak yayın yapan radyo sayesinde telefonunuzdan özellikle işe giderken ya da aracınızda  trafikteyken keyifle müzik dinlerken yolun nasıl geçtiğini hatırlamayacağınız gibi trafik stresinden de kendinizi izole etmiş olursunuz. Hemen şimdi Afşin fm dinlemeye başlayabilirsiniz.

Afşin FM

Radyo İletişim
Adres: Atatürk Caddesi İstiklal Sokak Numara:7 Kat:2 – 46500 – Afşin / KAHRAMANMARAŞ
Telefon: 0344 511 71 95
E-Posta: bilgi@afsinradyo.com

 

Radyo Türü : Pop Radyoları

Dinlenme : 229

Sponsor Bağlantılar
/